طرح نقاشی ساختمان مدرن 2020

طرح نقاشی ساختمان مدرن 2020

همانطور که سبک معماری و دکوراسیون داخلی ساختمان ها تغییر کرده است, نقاشی ساختمان و رنگ ها و طرح هایی که برای این منظور استفاده می شود دچار تحول شده است. طرح نقاشی ساختمان مدرن همان رنگ آمیزی به شیوه ای جدید است که با سایر سبک های امروزی و عناصر مدرن همخوانی دارد. در حال حاضر در نقاشی ساختمان از ابزارها و تکنیک هایی استفاده می شود که در گذشته رایج نبوده و به تازگی رواج پیدا کرده است, برای مثال در سبک پتینه کاری از فوم, اسفنج, غلطک های طرح دار, شابلون, ورق کاری طلا و نقره و غیره استفاده می شود و بسیار پر رونق است.

اگر تمایل دارید با طرح ساختمان مدرن بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

طرح نقاشی ساختمان مدرن 2020

رنگ آمیزی مدرن دیوار 2020

همانطور که می دانید رنگ ها و تکنیک های متنوعی وارد صنعت نقاشی ساختمان شده اند که باعث ایحاد تحولی عظیم شده اند. در سال های اخیر روش های فانتزی جدیدی برای رنگ آمیزی دیوار رایج شده که بسیار پر طرفدار است. اساتید ما در تیم نقاشی ساختمان نمونه انواع رنگ آمیزی مدرن دیوار 2020 را با شیوه های منحصربفرد و خلاقانه اجرا می کنند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. شما می توانید با نوع سلیقه و سبک معماری و طراحی ساختمان خود روش دلخواه تان را انتخاب کنید.

 

تکنیک رنگ آمیزی پاششی

روش پاششی و رقیق کردن رنگ با آب، یکی از نمونه های جدید رنگ آمیزی دیوار های مدرن است که اغلب در اتاق پذیرایی استفاده می شود. دیوارهایی که با این روش رنگ آمیزی می شوند به سنگ مرمر شباهت دارند.

طرح نقاشی ساختمان مدرن 2020

رنگ آمیزی متالیک ساختمان

رنگ آمیزی متالیک برای مکان های مدرن و لوکس بسیار ایده آل است. در این نوع رنگ آمیزی بر روی دیوار ها، ظاهری فلز مانند به وجود می آید. البته رنگ آمیزی تمام دیوار ها با این روش پیشنهاد نمی شود زیرا جلوه خود را از دست می دهد.

 

تکنیک Color Wash

در این روش مدرن, هم زمان با رنگ آمیزی بافت نیز به وجود می آید. برای این نوع رنگ آمیزی از یک برس با رنگ های مختلف استفاده می شود که رنگ را به صورت نا منظم بر روی دیوار پخش می کند. کم و زیاد شدن و همچنین ترکیب رنگ ها را می توانید به دلخواه خود تغییر دهید.

 

طرح رنگ سایه روشن

رنگ سایه روشن یک روش کاملا مدرن برای رنگ آمیزی دیوارها و تغییر فضای خانه است. در این نوع رنگ آمیزی روی دیوارها طیف رنگی به وجود می آید، به این صورت که شدت تیرگی رنگ از پایین به بالا کم می شود.

رنگ آمیزی مدرن دیوار 2020

رنگ آمیزی دیوارها با اکلیل

تکنیک رنگ آمیزی دیوارها با اکلیل یک روش مدرن است که استفاده از این روش باعث درخشش خاصی می شود و تغییر فوق العاده ای در دکوراسیون ایجاد می کند. تکنیک ها و روش های متنوع و جذابی برای رنگ آمیزی مدرن دیوار2020 وجود دارد که بیان همه آن ها در این مطلب نمی گنجد.

 

رنگ آمیزی دکوراتیو منزل

رنگ هایی که برای دکوراتیو منزل بکار برده می شوند باعث روح بخشی به معماری و طراحی داخلی منزل می شوند. برای رنگ آمیزی دکوراتیو از ابزار خاصی استفاده می شود. قلم مو، رول، کاردک، برس مخصوص، اسفنج، شانه، ریسمان، پارچه های پوست حیوانی و ابزار های تخصصی و حرفه ای که برای نقش زدن روی سطوح استفاده می شوند از جمله ابزاری هستند که برای اجرای رنگ های دکوراتیو کاربرد دارند. متریال و جنس پایه کار چندان اهمیتی ندارد و امکان رنگ آمیزی دکوراتیو منزل بر روی سایر لوازم توسط اساتید با تجربه قابل اجرا است. سنگ ها, کاشی و سرامیک ها, فلزات, کابینت ها و سایر لوازم دکوراتیو منزل قابل رنگ آمیزی است.

البته مواد و وسایل و ابزار اجرایی هر متریالی با دیگری متفاوت است و مهارت اجرایی هر یک از موارد جداگانه است که هنرمند نقاشی دکوراتیو به آن واقف است. رنگ آمیزی دکوراتیو منزل اگر با ابزار مخصوص و توسط نقاش حرفه ای انجام شود تغییر و تحول چشم گیری در محیط بوجود می آورد.

 

رنگ آمیزی با غلطک و شابلون

همانطور که در ابتدا بیان کردیم ابزار های متنوعی برای رنگ آمیزی مدرن وجود دارد که غلطک و شابلون از جمله این ابزار می باشند که هر یک با تنوع بالایی که در طرح و رنگ دارند زیبایی محیط را چندین برابر می کنند. غلطک های طرح دار با بیش از 2000 طرح متنوع طرفداران بی شماری دارد. هرچند استفاده از این ابزار دارای ظرافت خاصی است و مهارت خاصی می طلبد اما مزیت های زیادی دارد که بسیار مورد توجه است. رنگ آمیزی با غلطک بسیار راحت تر و سریع تر از قلم مو انجام می شود و در مدت کوتاهی حجم زیادی از کار پوشش می یابد. غلطک های طرح دار نسبت به کاغذ دیواری ماندگاری و تنوع بیشتری دارند و هنگام اجرا نظم محیط را بر هم نمی زند و آشفتگی ایجاد نمی کند.

نقاشی با غلطک طرح دار نسبت به قلم مو بسیار یکنواخت و تمیز تر اجرا می شود. یکی از مزایای دیگر استفاده از غلطک های طرح دار در نقاشی ساختمان این است که هر زمان از طرح اجرا شده خسته شدید به راحتی و بدون دردسر می توانید روی سطح را رنگ آمیزی کنید.

رنگ آمیزی با شابلون و غلطک طرح دار

مزیت استفاده از شابلون بر روی دیوار

شابلون ها طرح های بسیار متنوع و زیبایی دارند که براحتی بر روی انواع سطوح قابل اجرا هستند. افرادی که توانایی پرداخت هزینه های کاغذ دیواری را ندارند و در عین حال رنگ های ساده و یکنواخت را نمی پسندند, می توانند با پرداخت هزینه های معقول و مناسب از طرح های زیبا و دوست داشتنی در فضای خانه خود بهره مند شوند. ساخت طرح های شابلون محدودیت ندارد و با استفاده از خلاقیت می توان طرح های بی نظیری برای بخش های مختلف خلق واجرا کرد. حتی می توانید خودتان طرح های متفاوت و جذابی را طراحی کنید و از نقاشان ساختمان بخواهید برایتان اجرا کنند.

 

پتینه کاری با ورق طلا و موتیف طلایی

پتینه کاری یک هنر اصیل و کهن است که امروزه گسترش پیدا کرده و مورد استقبال قرار گرفته است. با کمک رنگ ها و تکنیک های پتینه می توان طرح های رویایی خلق کرد و باعث شگفتی شد. پتینه نسبت به رنگ‌های ساده دلنشین تر و خاص‌تر می باشد و بر روی بیشتر سطوح قابل اجرا می باشد. پتینه کاری با متد ها و ابزار های مختلفی اجرا می شود و نیاز به دانش خاصی دارد. یکی از انواع این هنر پتینه کاری با ورق طلا و موتیف طلایی است که درخشش فوق العاده ای به محیط می بخشد. علاوه بر سقف و دیوار می توان سطوح گچ بری شده را نیز با استفاده از ورق طلا زیباتر ساخت. پتینه موتیف در تزیین سقف ها کاربرد زیادی دارد که به کمک ورقه ‌های طلا و ترکیب آن با هنر طلا کاری نقش مدرن تر و شیک تری پیده کرده است. موتیف عنصری است که به صورت الگو یا تصویر در بافت یک اثر هنری به کار رفته و گاه تکرار می‌شود.

پتینه کاری با ورق طلا

اغلب پتینه موتیف را با طرح های اسلیمی می شناسند که ورقه های طلا و مس بیشتر رواج پیدا کرده و بسیار دوست داشتنی است. اسلیمی گونه‌ای از نقش و نگار است که شامل خط‌ های پیچیده و منحنی‌ها و قوس‌های دورانی مختلف می‌باشد و در تزئینات و کتیبه‌ ها و برخی دیگر از کار های نقاشی ترسیم می‌شود. اجرای طرح های اسلیمی با پتینه کاری ورق طلا و موتیف طلایی اصالت و دیرینگی را بر فضا حاکم می کند.

اساتید هنرمند و با تجربه ما در تیم باران انواع رنگ آمیزی مدرن را به سبک های خاص اجرا می کنند. همچنین پتینه کاری با ورق طلا و موتیف طلایی را در طرح های مختلف به رخ می کشند و معنای واقعی هنر را به نمایش می گذارند. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

تماس با نقاشی ساختمان نمونه

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

02177393175

09126226228

 

 

تماس با ما

نقاشی ساختمان نمونه
تهران، تهرانپارس

 

محمدعلی فردی

همراه :

09126226228

09198258519

تلفن: 77393175 - 021

وب سایت: www.nemonehpainting.com

درباره ما

خدمات ساختمانی نمونه مجری کلیه کارهای ساختمانی از جمله نقاشی ساختمان، کنیتکس، رولکس، پتینه کاری، رنگ نما و شستشوی نما، رنگ کاری چوب، گچبری پیش ساخته و بسیاری خدمات ساختمانی در تهران و شهرستان ها می باشد. همچنین ما متخصص بازسازی ساختمان می باشیم.