نحوه محاسبه قیمت نقاشی اتاق به همراه آموزش جلوگیری از برجا ماندن رد قلم مو بر روی دیوار

نحوه محاسبه هزینه نقاشی اتاق به همراه آموزش جلوگیری از برجا ماندن رد قلم مو بر روی دیوار


در طی این مقاله نحوه محاسبه هزینه نقاشی اتاق و عوامل موثر در افزایش یا کاهش این هزینه را شرح خواهیم داد. در کنار این مسئله نکاهی نیز به یک مقوله آموزشی با عنوان چگونه از برجا ماندن رد قلم مو بر روی دیوار جلوگیری کنیم.
 
rang1
 

رنگهای مولتی کالر چیست

رنگهای مولتی کالر رنگهای مدرن ودکوراتیومی باشند .درطرحهای متنوع وترکیبی ازچندین رنگ درکناریکدیگر که تحول جالبی در دکوراسیون ونقاشی منازل ودفاتر کار ایجاد کرده است .
این رنگها دونوع می باشند.رنگ مولتی کالر ورنگ مولتی اسپکت درسالهای اخیر رنگهای مولتی کالر درکارخانه های داخل کشور به تولید رسیده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است .
رنگهای مولتی کالر باید باپمپ مخصوص اجرا گردد که بخاطر گرانی این پمپ وعدم توجه و اگاهی کمتر ازاین روش استفاده نمی شود .(رنکهای مولتی کالر شامل لایه های رنگ هستندکه با پمپ های معمولی این لایه ها به خوبی پاشش نمی شوند ).
شرکت تولیدی این نوع رنگها (مولتی کلر اطلس _پارس_پارسه_اریا) ویژگی های این رنگ را بدین گونه توصیف می کند .
ویژگیهای رنگهای مولتی کالر انتی استاتیک :مقاومت بالا دربرابر جذب ذرات معلق در هوا :که درنتیجه هزینه های تمیز کاری ونگهداری را تقلیل داده وبهداشتی می باشند .
ضدباکتری قابلیت ترمیم:درصورت اسیب دیدگی به سادگی باحداقل مواد وبه بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است اجرای اسان کاربرد اسان طی یک مرحله وتوسط اسپری عدم نیاز به هرگونه حلال ازانجاییکه رنگهای مولتی کالر بر خلاف رنگهای موجود دربازار جهت اجرا نیاز به هیچگونه حلالی ندارد .
لذا درمحیط ایجادبوی نامطبوع نمی کند و به همین دلیل در مکانهایی که امکان تخلیه کامل وطولانی مدت انها وجودندارد .نظیرمنازل مسکونی_مراکزدرمانی _مراکز اموزشی _هتلها و ....
براحتی قابل اجراء می باشد.
عدم پوسته شدن _رنگ پریدگی_زردشدن_خراشیدگی وازبین رفتن لایه رنگ روی سطح بسیار مقاوم است .
تنوع رنگ :باتوجه به فرمولاسیون خاص امکان ساخت رنگهای متنوع منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا وچشم نواز زافراهم می کند .
نقاشی ساختمان نمونه باداشتن تجربه وتهیه اجرایی برای شما پیشنهاد میکند.باشماره تلفنهای زیر تماس بگیرید .
09126226228      77393175 021    09198258519
 

کاربرد کنیتکس و کیفیت ان

یکی از جالب ترین نکات این رنگ در باره محل کاربرد ان می باشد.
کنیتکس درهمه جاست . ازسازه های خشن ودارای شرایط خاص همچون تونل ها وسازه های بتنی گرفته تامحیط داخل وخارج منازل /رستوران ها وفروشگاه های مختلف .
اری کنیتکس هم بهترین گزینه برای سخت ترین شرایط سازه هاست وهم جزء رنگهای فانتزی .تزینی وشیک . جدای ازمقاومت وسایر ویژگی های یاد شده این رنگ . ویژگی زیبایی وجلوه بی نظیر ان خصوصیت دیگری است که ان را از سایر رنگ ها ممتاز می سازد .
وجود میلیون ها دانه رنگی که تشکیل دهنده این رنگ می باشند .
ظاهری بی همتا برای ان ایجاد می کند . همچنین استفاده ازکریستال دراجرای این رنگ (توسط پمپ های هوا وپیستوله های ویژه) نوع تزیینی ان را ایجاد می کند که ان نیز درزیبایی این رنگ نقش مهمی ایفا می نماید .
نحوه اجرای کنیتکس باکمک پمپ های هوا دستگاه های میکس وجای دهنده رنگ وپیستوله های ویژه والبته استاد کاران وپرسنل مجرب برای پاشیدن رنگ  انجام میگیرد .
لذا ترکیب مواد این محصول وهمچنین درجه غلظت ان نکته بسیار مهمی است زیرا تعغیرات غیر مجاز درغلظت وترکیبات سازنده این محصول می توانند نقش مستقیم در تضعیف  دوام وکیفیت این رنگ داشته باشد وحال انکه  متاسفانه ظاهر رنگ غیر استاندارد با رنگ دارای فرمول و غلظت صحیح تقریبا یکسان می باشد .
لذا نقاشی نمونه باداشتن تجربه اجرایی پیشنهاد می کند باشماره تلفن های زیر تماس بگیرید.
09126226228        77393175          09198258519                                             

بازسازی وزیباسازی منزل شما

دربازسازی منازل مسکونی چندمورد وجود دارد که تغییر دران ها باعث می شود که ما فضای بهتر ومفیدتری داشته باشیم .
منزلی داشته باشیم که نقشه خوبی داشته باشد وهیچ فضای پرتی وجودنداشته باشد واز همه فضاها به خو بی استفاده کنیم .
ازظاهر قدیمی خانه خودخسته شده اید .
درمیهمانی ها از دکوراسیون خانه خود خجالت میکشید.
به خانه ای رویایی وزیبا فکرمیکنید .
ازکمبودجابرای وسایل اضافی .لباسها وظروف اشپزخانه ناراحت هستید.
ازکم نوربودن خانه خود گله دارید.
به فکرزیاد کردن اتاق خواب یابزرگ کردن فضای پذیرایی یا آشپزخانه خود هستید .
بازسازی ومدرن سازی منازل قدیمی تخصص ماست.
باخیال راحت خانه قدیمی وفرسوده خودرا به ما بسپاریدوخانه ای شیک .مدرن ورویایی ازماتحویل بگیرید .
نقاشی ساختمان نمونه باتجربه اجرایی کاری پیشنهاد می کند برای سفارش اجرای کار باتلفن های زیر تماس بگیرید .
09126226228          02177393175         09198258519

رنگ نما

ازانجایی که برای هربیننده ای زیبایی وکیفیت مطلوبی ظاهرنمای یک ساختمان دردرجه اول خودنمایی میکند کافیست جهت نا ئل امدن به این خصوصیات ظاهری که از اولویت خاصی بر
خوردار است .
ازابزارهای مناسب جهت براورده شدن این نیاز مهم استفاده کرد .
یکی ازابزارهای به کارگیری رنگهای نمای ساختمان است که بابهره گیری ازاین رنگ ها علاوه بر داشتن زیبایی درخود توجه به دیگر خصوصیات منطبق برشرایط استقرار ان ساختمان دست یافت.
مقاله زیرباهدف بیان ویژگی رنگ نمای ساختمان ارائه میشود .
رنگ نمای ساختمان می بایست دارای شرایط زیر باشد .
1.بدلیل اینکه رنگ نمای ساختمان درمعرض تابش مستقیم نورخورشیددرنمای ساختمان است .میبایست مقاومت بالایی درمقابل اشعه نورخورشید داشته باشد.
2.رنگ های نمای ساختمان به دلیل اینکه درنمای ساختمان باشرایط جوی مثل باران و برف  به طور مستقیم درگیر هستندبایدهم نمای ساختمان شما رازیباکندوهم یک عایق رطوبت خوب باشند.
3.رنگ نمای ساختمان به دلیل این که جهت زیبایی درنمای ساختمان به کار می رود.می بایسیت بتواندظاهروزیبایی خودراکه هنگام اجرای رنگ نما داشته است تاسال ها پس ازاجرا درنمای ساختمان حفظ کند .
4.رنگ نمای ساختمان باید چسبندگی ودوام قابل قبولی درنمای ساختمان داشته باشدزیرا اگررنگ نمای ساختمان پس از مدت کوتاهی که از اجرای ان میگذرددوام وچسبندگی به سطح زیرین خودراازدست بدهدپوسته شده ونمای ساختمان شمارا نه تنها زیبانخواهد کرد.بلکه چشم هربیننده ای را آزار خواهد داد.
5.رنگ نمای ساختمان ها می بایست دارای ویژه گی های متعدد دیگری هم باشد که یکی ازاین ویژه گیها عدم پریدگی رنگ است .
معمولا درساختمان های زیادی مشاهده کرده ایم که پس ازاجرا رنگ نمای ساختمان شروع به تعغییررنگ می کند ورنگ ابتدایی که هنگام اجراشاهد ان بوده ایم به مرور کیفیت خود رااز دست خواهدداد.
نقاشی ساختمان نمونه باتجربه اجرایی کاری پیشنهاد می کند برای سفارش اجرای کارنما بابهترین رنگ جوتن وبابهترین کیفیت وباتضمین کاری باتلفنهای زیر تماس حاصل نمایید .
09126226228           02177393175         09198258519        نویسنده محمدعلی فردی

درموردنقاشی ساختمان بارنگ روغنی وپلاستیک

نقاشی ساختمان یکی ازبهترین رنگ امیزی ساختمانی رنگ روغنی ورنگ پلاستیک میباشد .
درطول 29سال است که شخصا این جانب باتجربه کاری ثابت شده که درطی این مدت کارهایی جایگزین نقاشی ساختمان ازجمله .
کاغذ دیواری -بلکا-مولتی کالر-کنیتکس-پتینه وغیره که بعدازمدت کوتاهی بازبه نقاشی بارنگ روغنی وپلاستیک رواوردند.
تجربه نشان داده است که هیچکدام به خوبی رنگ امیزی با رنگ روغنی وپلاستیک که بازیرسازی مجلل انجام میگیرد نمیباشد.
ازنظربهداشت بی نظیراست ضدعفونی کننده وقابل شستشو میباشد .
رنگ روغنی فقط برای دیوارها وفلزات خوب است وپلاستیک فقط مناسب سقفها میباشد.

لیست قیمت نقاشی ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان همواره و بنابر درخواست مشتری و موارد مد نظر او متفاوت بوده و نقاش ساختمان قیمت مدنظر و مناسب خود را برای آن ارائه می دهد. قابل ذکر است که نقاشان حرفه ای گروه نقاشی ساختمان تحت مدیریت جناب فردی مشتری مدری را همواره در زمره اهداف کاری خود قرار داده اند و نهایت سعی را دارند که برای قیمت نقاشی ساختمان، مبلغی منصفانه را در نظر بگیرند.

قابل ذکر است که در نقاشی ساختمان قیمت رنگ آمیزی یک واحد کاملا متفاوت از رنگ آمیزی کامل یک ساختمان است و همچنین تفاوت های در سیاست قیمت گذاری نقاشی یک ساختمان تازه تاسیس یا قدیمی وجود دارد که تمامی این موارد پس از بازدید رایگان گروه نقاشی ساختمان نمونه به شکلی دقیق به مشتریان عزیز توضیح داده خواهد شد.

قیمت نقاشی ساختمان بسته به نوع رنگ ساختمان  و زیر کار و متراژ  پس از بازدید رایگان توسط کارشناس نقاشی تعیین میشود.

بیشتر نقاشان ساختمان در هنگام بازدید برای محاسبه قیمت نقاشی ساختمان وعده و تضمین کار نقاشی به صورت درجه یک با قیمت بسیار مناسب را می دهند که در عمل متاسفانه با کیفیت پایین انجام میگیرد؛ درصورتی که کارخوب و با کیفیت نیاز به صرف زمان و هزینه متناسب دارد.

 

قیمت های نقاشی ساختمان متعارف و معمولی در سال 97 بصورت زیر میباشد:

در ذیل جدیدترین نرخ ها و قیمت نقاشی ساختمان به شکل دقیق و جز به جز آمده است. تمامی این قیمت ها کاملا به روز بوده و تایید شده توسط صنف نقاشان ساختمان است. اگر علاقه دارید که از آخرین آمارهای قیمت نقاشی ساختمان 97 (سال 1397) که گروه حرفه ای نقاشان ساختمان نمونه تحت مدیریت آقای فردی  برای رضایت هر چه بیشتر از مشتریان به شرح زیر است:

 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ روغنی با رنگ درجه یک استاندارد.
رنگ سحر-هادی-هاویلوکس-پارس بهاران.
قیمت هر متر مربع با مصالح 6000الی9000تومان.
 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک با رنگ های درجه استاندارد سمن-سحر-پارس بهاران-باراد.
هر متر مربع با مصالح 5000الی7000نومان.
 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اکرلیک [بی بو]
قیمت هر متر مربع با مصالح 6000الی9000تومان.
 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ جوتن درجه یک.
بامصالح 8000الی16000تومان.
 
قیمت نقاشی ساختمان با رنگهای مولتی کالربا مصالح6000الی9000تومان.
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ نما بدون زیر سازی با مصالح 7000الی9000تومان.
قیمت نقاشی ساختمان با رنگ نما با زیر سازی با مصالح10/000الی20/000تومان.
 
ضمنا قیمت نقاشی ساختمان به صورت عالی، شیک و درجه یک توسط اتحادیه نقاشان هر متر مربع با مصالح  12000الی 15000 تومان قیمت گذاری شده است .
 

قیمت های کارهای متعارف و معمولی نقاشی ساختمان نمونه:

لیست قیمت نقاشی ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به نوع رنگ ساختمانی (روغنی، پلاستیک ، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیر کار ساختمان ( گچ - رنگ - کاغذ دیواری ) پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می شود. البته قیمت نقاشی ساختمان با توجه به ظرافت کار می توان درجه یک، درجه دو و درجه سه درجه بندی کرد.
اکثر قیمت های نقاشان ساختمان به یک میزان است و با تفاوت اندکی می باشند. اما نقاشی یک هنر است هر چقدر روی سطح موردنظر کار شود زیباتر می شود، پس بنابراین قیمت نقاشی ساختمان مانند یک کار هنری است که بسته به مهارت هنرمند، خلاقیت، ذوق و سلیقه هنر وی، متفاوت است.
امروزه با توجه به میزان درآمد مردم کمتر به نقاشی ساختمان به عنوان یک کار هنری نگاه می کنند. چون ارائه کار عالی نیاز به صرف زمان و هزینه مناسب دارد و کمتر کسی است که کار خاص می خواهد. مردم هم عادت دارند بهترین کار را با کمترین هزینه بخواهند که در عمل چنین خواسته ای متناقض می باشد.

 
کار عالی-شیک-درجه یک به قیمت اتحادیه نقاشان انجام میشود.
نقاشی ساختمان نمونه با تجربه اجرایی کاری پیشنهاد میکند برای سفارش اجرای کار با تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید.         
02177393175      09126226228    09198258519
 شماره عضویت انجمن صنقی   192/0010271
شماره سازمان فنی حرفه ای کشور    9301639300
      
 مشخصات و شماره تماس آقای فردی
 
         
 

برخی از خدمات ما:

.:  رنگ آمیزی و نقاشی 

.:  اجرای پتینه دیوار پوش ساختمانی - پتینه کاری روی سقف و دیوار

.:  رنگ آمیزی سازه های بنر

.:  نقاشی دیواری - سقف تالار ، رستوران، منزل مسکونی

.:  اجرای کناف و رنگ آمیزی کناف

.:  گچ کاری

.:  اجرای انواع کفپوش مثل پارکت، لمینت و کفپوش های صنعتی

.:  بازسازی، ترمیم، تغییرات و تعمیرات ساختمان

.:  شستشوی نمای ساختمان 

برخی از پروژه های انجام شده:

رنگ آمیزی و اجرای پتینه هتل تعطیلات کیش

نقاشی و اجرای پتینه هتل ارم جزیره کیش

رنگ آمیزی هتل بزرگ داریوش کیش

 
محمدعلی فردی 09126226228
 
 

اطلاعات درمورد رنگ اکرولیک

رنگ اکرولیک رنگ بدون بو وبااجرای سریع کارکه در روز 2تا3بارمیتوان خانه را رنگ امیزی کرد .
ازنظرداشتن تنوع بیش از 50 نوع رنگ وباکیفییت عالی که فقط برروی سطوح دیواروسقف ها میتوان استفاده کرد .
ضمنا به قسمت درب همانند فلزات وچوب مناسب نیست .
امابرای اشپزخانه وپذیرایی واتاق خواب ها بسیارمناسب وخوب وباکیفییت میباشد وبااب حل میشود .
درموردقابل شستشو بودن رنگ اکرولیک میتوان گفت نقاش ساختمان نمونه اصلا تایید نمیکنم وتنهارنگی که قابل شستشو میباشد رنگ روغنی است  .
تنها خوبی رنگ اکرولیک بدون داشتن بوی شیمیایی وغیره وسریع خشک شدن ان وداشتن تنوع وکیفییت ونداشتن اعتراض همسایگان وایجاد ارامش برای خانمهای خانه دار .
نقاشی ساختمان نمونه paintiing باداشتن تجربه اجرایی برای شما پیشنهاد میکند باشماره تلفنهای زیرتماس بگیرید .g
02177393175       09126226228        09198258519
 

اشنایی با قسمتی از پتینه وقیمتهای پتینه ./

پتینه یک تکنیک حرفه ای وساده ازکهنه کاری گرفته تا طرحهای زیر .
طرح چوب-طرح صدفی -طرح سنگ -وهمچنین بافت سایه روشن که بستگی به فضای خانه دارد که .
همچنین پتینه از متری 10 هزار تومان گرفته تا متری 250 هزارتومان .
که عبارتند از ..
طرح صدفی متری  10/000 تومان
طرح سنگ متری  120/000 تومان
طرح چوب مترمربع متری 50/000 تومان
طرح چوب متر طول 20/000 تومان
ورق طلا متر طول متری 30/000 تومان
ورق طلا متر مربع متر ی 150/000 تومان
سایه روشن متر مربع متری 40/000 تومان
ابرو بادواسمان متری 150/000 تومان میباشد
نقاشی ساختمان نمونه باتجربه اجرایی پیشنهادمیکند باشماره تلفنهای زیرتماس بگیرید.
09126226228            02177393175         09198258519    نویسنده وپیمانکار  محمدعلی فردی .
 

اشنایی با قسمتی از پتینه وقیمتهای پتینه ./

پتینه یک تکنیک حرفه ای وساده ازکهنه کاری گرفته تا طرحهای زیر .
طرح چوب-طرح صدفی -طرح سنگ -وهمچنین بافت سایه روشن که بستگی به فضای خانه دارد که .
همچنین پتینه از متری 10 هزار تومان گرفته تا متری 250 هزارتومان .
که عبارتند از ..
طرح صدفی متری  10/000 تومان
طرح سنگ متری  120/000 تومان
طرح چوب مترمربع متری 50/000 تومان
طرح چوب متر طول 20/000 تومان
ورق طلا متر طول متری 30/000 تومان
ورق طلا متر مربع متر ی 150/000 تومان
سایه روشن متر مربع متری 40/000 تومان
ابرو بادواسمان متری 150/000 تومان میباشد
نقاشی ساختمان نمونه باتجربه اجرایی پیشنهادمیکند باشماره تلفنهای زیرتماس بگیرید.
09126226228            02177393175         09198258519    نویسنده وپیمانکار  محمدعلی فردی .
 

تماس با ما

نقاشی ساختمان نمونه
تهران، تهرانپارس

 

محمدعلی فردی

همراه :

09126226228

09198258519

تلفن: 77393175 - 021

وب سایت: www.nemonehpainting.com

درباره ما

خدمات ساختمانی نمونه مجری کلیه کارهای ساختمانی از جمله نقاشی ساختمان، کنیتکس، رولکس، پتینه کاری، رنگ نما و شستشوی نما، رنگ کاری چوب، گچبری پیش ساخته و بسیاری خدمات ساختمانی در تهران و شهرستان ها می باشد. همچنین ما متخصص بازسازی ساختمان می باشیم.