رنگ صنعتی

نقاشی ساختمان نمونه، مجری انواع کفپوش های صنعتی و دکوراتیو مناسب برای مراکز صنعتی ، بهداشتی ، اداری ، تجاری و ....
کفپوش اپوکسی با توجه به شرایط پروژه دارای بازه قیمت از متری 35000  تا 70000 تومان و 90000الی 120000 تومان برای اپوکسی ضد اسید متغیر خواهد بود.
 
نقاشی ساختمان نمونه، مجری انواع کفپوش های صنعتی و دکوراتیو industrial painting epoxy painting
 
اپوکسی یا پولی‌ پوکساید، یک بسپار ترموست است که از واکنش رزین اپوکساید با سخت‌کنندهٔ پولی‌آمین حاصل می‌شود. اپوکسی دامنهٔ کاربرد گسترده‌ای دارد، از جمله در مواد FRP و چسبهای همه‌ کاره اپوکسی یک هم‌بسپار است که از دو مادهٔ شیمیایی مختلف تشکیل شده است. این دو ماده را با نام رزین یا ترکیب ، و سخت ‌کننده یا فعال‌ساز می‌شناسند. رزین از تکپارها یا بسپارهایی با زنجیر کوتاه که در انتهایشان یک گروه اپوکساید قرار دارد تشکیل می‌شود.
کاربردهای موادی که بر پایهٔ اپوکسی ساخته می‌شوند گسترده‌است و شامل مواردی چون چسب ها، کامپوزیت ها (مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند) و تقویت ‌کننده ‌ها می‌شود (اگرچه پلی‌استر، وینیل‌استر و دیگر صمغ های ترموست هم برای پلاستیک تقویت‌شده با شیشه به کار می‌روند).
ساختار شیمیایی اپوکسی‌ها این اجازه را می‌دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص بسیار متفاوت تولید شود. به طور کلی اپوکسی‌ها را به خاطر چسبندگی ، مقاومت شیمیایی و گرمایی ، خواص خوب یا حتی عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بسیار خوب می‌شناسند. بسیاری از خواص اپوکسی‌ها را می‌توان تغییر داد، برای مثال اپوکسی‌های پرشده از نقره که رسانایی الکتریکی خوبی دارند نیز وجود دارد و این در حالی است که اپوکسی‌ها معمولا عایق الکتریکی هستند. برخی از انواع که دارای خاصیت عایقی/رسانایی در برابر گرما هستند و مقاومت الکتریکی بالایی دارند در الکترونیک کاربرد دارند.
نقاشی ساختمان نمونه، مجری انواع کفپوش های صنعتی و دکوراتیو industrial painting epoxy painting 
رنگ صنعتی چیست؟
رنگ صنعتی از ترکیبات شیمیایی مختلفی در کارخانجات صنعتی تولید می شوند. معمولا برای جلوگیری از ساییدگی و خوردگی بدنه در صنایع مانند بدنه کشتی ها ،رنگ آمیزی لوله ها و غیره به کار می رود. از مهمترین صنایع طرفدار رنگ صنعتی می توان به صنعت خودرو سازان و واگن سازی اشاره کرد. در بسته بندی های مواد غذایی در قوطی های کنسرو نیز از رنگ صنعتی برای جلوگیری از خوردگی و خراب شدن محتوای غذا در آن به کار می رود.
ترکیب رنگ های صنعتی و ساختمانی
در هنر نقاشی و استفاده از رنگ ها با ترکیب کردن چند رنگ می توان طیف زیبایی از انواع آن را ایجاد کرد. رنگ های صنعتی نیز با ترکیب شدن به صورت مناسب رنگ جدید و زیبایی تولید می نمایند.
از گذشته تا کنون استفاده از رنگ در هر مکانی قابل چشم پوشی نمی باشد. در میان رنگ های صنعتی و ساختمانی هر رنگ از ویژگی های خاصی برخوردار است. برخی از این ویژگی ها در شناخت کاربرد مناسب رنگ ها به ما کمک شایانی می کنند.
ترکیب رنگ ها از قاعده ی خاصی پیروی می کنند به طوری که هر رنگی را نمی توان با رنگ دیگر ترکیب کرد. برای رسیدن به تنوع بالا در رنگ ها از ترکیب با قاعده استفاده می کنیم.
به طور کلی رنگ ها به دو دسته ی اصلی و فرعی تقسیم می شوند. رنگ های قرمز و زرد و آبی از رنگ های اصلی بوده بقیه رنگ ها در دسته ی فرعی یا ثانویه قرار می گیرند.
برای به دست آوردن رنگ روشن می توان رنگ اصلی را با رنگ سفید و برای به دست آوردن رنگ تیره آن را با رنگ سیاه مخلوط کرد.
 
range sanati
 

تماس با ما

نقاشی ساختمان نمونه
تهران، تهرانپارس

 

محمدعلی فردی

همراه :

09126226228

09198258519

تلفن: 77393175 - 021

وب سایت: www.nemonehpainting.com

درباره ما

خدمات ساختمانی نمونه مجری کلیه کارهای ساختمانی از جمله نقاشی ساختمان، کنیتکس، رولکس، پتینه کاری، رنگ نما و شستشوی نما، رنگ کاری چوب، گچبری پیش ساخته و بسیاری خدمات ساختمانی در تهران و شهرستان ها می باشد. همچنین ما متخصص بازسازی ساختمان می باشیم.